Obchodné podmienky

Platnosť poukazu je časovo neobmedzená, poukaz je prenosný na ďalšiu osobu. Poukaz je možné uplatniť aj na iný druh letu, po doplatení finančného rozdielu. Neúplný, alebo len čiastočný poukaz  je neplatný! 

  1. Poukaz (letenku) je možné vrátiť do 14. pracovných dní od dátumu objednania bez storno poplatku.
  2. Po uplynutí tejto lehoty je možné vrátenie poukazu  so storno poplatkom 50% z hodnoty poukazu. Poukaz môže vrátiť iba osoba ktorá ho zakúpila s platným dokladom o zakúpení.
  3. Rezerváciu termínu letu môže zákazník zrušiť, alebo presunúť na iný termín najneskôr do 48 hodín pred plánovaným štartom/odletom. V prípade zrušenia letu menej ako 2 dni pred dňom štartu, alebo nedostavením sa na miesto štartu, sa služba považuje za poskytnutú! Z tohoto dôvodu nie je možné žiadať ani vymáhať vrátenie peňazí.
  4. Spoločnocť si vyhradzuje právo na zrušenie, alebo presunutie letu na iný termín z dôvodu nevhodného počasia.

Pri zrušení letu z dôvodu nepriaznivého počasia spoločnocti nevyplýva zákazníkovi nárok na vrátenie peňazí ako z neposkytnutej služby - let bude presunutý na najbližší voľný termín.

Čas stretnutia dohodnutý s pilotom telefonicky alebo cez sms je vždy iba orientačný, nakoľko pilot je zodpovedný za vykonanie letu, a preto rozhoduje o tom, kedy sa stretnete na mieste štartu s posádkou balóna, ako aj o ďaľšom postupe, príprave balóna, výber miesta vzletu a samotnom štarte balóna. Pilot môže čas stretnutia a vzletu kedykoľvek upraviť podľa vlastného uváženia, vhľadom na meteorologickú situáciu.

Upozornenie:
Podľa leteckého predpisu L2, Hlava II. bod. "2.4 Právomoc veliteľa lietadla", má pilot balóna, právo rozhodnúť s konečnou platnosťou o vykonaní letu vzhľadom na meteorologickú situáciu a aktuálne využitie vzdušného priestoru SR! Prosím majte na pamäti že vždy sa jedná o vašu bezpečnosť! V prípade že nebude možné v danom termíne Váš let uskutočniť, bude presunutý na najbližší voľný termín .

Každý letiaci pasažier vyhlasuje že súhlasí s nižšie uvedenými informáciami:

Plán letov

Plán letov

Rýchly kontakt

Tel: +421 944 200 396
E-mail: balonom@balonom.sk
Web: www.balonom.sk

Kontaktujte nás

Darčekový poukaz

Nezabudnuteľný zážitok

Počasie v Žiline

Dnes
žilina počasie Aktuálna teplota: 11 °C Rýchlosť vetra: 11,27 km/h
Zajtra
žilina počasie Najnižšia teplota: 7 °C Najvyššia teplota: 21 °C