Referencie

Meno* 
E-mail 
Správa*
Kontrolný kód*
21.01.2019 06:41
RobertQH

Хочу расказать и привсвести привер, а также сравнить: требования к лесам строительным; ГОСТ и виды строительных лесов; как собирать леса; комплектующие элементы вышку-туру; цены; подбор строительных лесов и многое другое.
Строительные леса - это металлическая конструкция, собираемая вдоль фасада здания, которая используется для ведения строительных и отделочных работ. Основными их достоинствами считаются простота и скорость сборки, а также легкость и относительная низкая стоимость. Кроме этого строительные леса пригодны для многократного использования, при хранении они не занимают много места, а для их загрузки и транспортировки не требуется спецтехника. Подробнее:<a href=https://vk.com/stroylesamin>леса строительные в минске</a>
Комплект строительных лесов включает в себя: Раму с лестницей; Раму проходную; Связь диагональную; Связь горизонтальную; Ригель; Настил; Опорную пяту; Анкерное крепление.
Вышки-туры, используемые в строительстве, представляют собой оборудование для осуществления работ на высоте. Вышки-туры в Иркутске преимущественно применяются при проведении таких операций: фасадные работы; сервис вентиляционных систем; чистка витражей, мытьё стёкол.
Мы готовы предложить:<a href=https://vk.com/vyshki_tur>вышка тура купить в минск</a>.
Строительная сетка: разновидности и характеристики.В процессе проведения различных работ на стройплощадке довольно часто применяется строительная сетка. Сегодня она представлена несколькими разновидностями, и все они имеют свои эксплуатационные характеристики и предназначение. Подробнее <a href=https://vk.com/setkiminsk>
купить сетку в рб</a> можно узнать у производителя на kiloton.by
Такая продукция предназначена для монтажа как на уже возведенных, так и на еще строящихся зданиях высотного типа. Улавливающая сетка служит для предотвращения возможного падения со значительной высоты стройматериалов, рабочих и всевозможных инструментов, и даже сосулек с крыш. Побробнее <a href=https://vk.com/setkaby>купить сетку в минске дешево</a>

21.11.2018 14:40
Eva

Leteli sme 11.10.2018 z Rajca do Bytče za nádherného počasia. Bol to zážitok na celý život, ktorý by som si bez váhania zopakovala. Všade navôkol lesy a dedinky známe či menej známe, v diaľke Martinské hole či Kľak, na dohľad Lietavský hrad, Žilina,.... jednoducho nádhera. Na záver západ slnka a hladučké pristátie.
V našom prípade bol let balónom darček, a naozaj ho vrelo odporúčam. Pocity, ktoré zažijete, sú takmer neopísateľne krásne a určite nezabudnuteľné.
Prajem celému tímu dobrý vietor, veľa bezpečných letov a aby im vydržal entuziazmus, s ktorým túto prácu robia :)
Ďakujem. Eva

02.10.2018 08:15
Roman

V nedeľu 30.9.2018 sme absolvovali parádny vzlet z Považskej Bystrice a po hodine sme bezpečne pristáli vo Hvozdnici. Super zážitok, vrelo doporučujem všetkým záujemcom. Oceňujem profesionálny prístup pilota i pozemného personálu. :-)

20.08.2018 08:23
Zuzana

V sobotu 18.08.2018 som zažila krásny západ slnka . Bol to neskutočný zážitok, príjemný let , usmiaty pilot a ľudia okolo.
Ďakujem
Zuzana

01.06.2018 15:28
Katka Štefan

Prajem pekný deň,
v nedeľu 27. mája som absolvovala svoj prvý let balónom spolu so svojím priateľom, dvomi milými pánmi a s veľmi príjemným a milým pilotom (Prečín - Dolný Moštenec) . Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný a nezabudnuteľný deň plný skvelých dojmov, príjemných zážitkov a zábavy.Hoci mám strach z výšok, som rada, že sa splnil jeden z mojich snov a že som si mohla dosýta vychutnať úžasné pohľady na našu krásnu krajinu.
Samotný let bol krásnym zážitkom, bol však obohatený o množstvo iných vecí (pomoc pri príprave a nafukovaní balóna, výklad pilota,pristávanie, zloženie prísahy, skladanie balóna). Pozdravujeme pána pilota, ktorý obohatil náš let svojim príjemným vystupovaním i vtipom a svojim prístupom, minimálne mne, dodal pocit bezpečia a odvahy. Tento
zážitok mi navždy zostane skvelou pamiatkou, ktorá síce nebude ležať na polici v podobe suveníru, ale krásnym obrazom uloženým v mojich spomienkach. Želám veľa úspešných letov
a pekných zážitkov. S pozdravom
Katka a Štefan

22.04.2018 16:12
Pomsárová

Dobrý deň.
Chcem sa Vám poďakovať za úžasný zážitok - letom balónom. Predpokladala som, že to bude úžasné, ale že až také famózne, to ma prekvapilo na celej čiare.
Úžasné je na tom to, že sme boli prítomní od začiatku prípravy balónu, letu, ako aj zbalenie balónu.
Veľmi pekné bolo rozprávanie o menovaní barónov a daru pozemkov.
Pekný bol aj krst zemou, ohňom, vzduchom a na záver vodou. To, že sme nastupovali ako obyčajní ľudia a vrátili sme sa ako baróni, to je dosť dobré.
Prajem Vám veľa úspechov do ďalšej práce a možno sa ešte stretneme, pretože nás s manželom oslovil let vo Vysokých Tatrách.
Pekný deň
S pozdravom J. Pomsárová

03.10.2017 14:46
K+P

Do tretice všetko dobré! Super let v Súľove pri západe slnka a ukážkové pristátie. Neskutočný zážitok. Ďakujeme!

02.10.2017 21:10
Partia z Mikuláša

Partia 6 kamarátov sa chce poďakovať za príjemný let . Bol to pre nás úžasný zážitok na ktorý budeme ešte dlho spomínať. Ešte raz pekne ďakujeme a prajeme veľa balonových kilometrov

18.08.2017 09:47
František a Simonka

Veľmi pekne ďakujeme za včerajší let balónom, ktorý prebehol úplne super. Bol to skvelý zážitok, ktorý vrelo odporúčame. Profesionálne lietanie pilota Tomáša nemalo chybu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

14.08.2017 14:54
Peter CH

Chceli by sme poďakovať za dnešný let. Bol fakt super. Krásne počasie, priaznivý vietor, skvely personál. Určite si to ešte zopakujeme. Odporúčam každému vyskúšať.

...naši pasažieri

Plán letov

Plán letov

Rýchly kontakt

Tel: +421 944 200 396
E-mail: balonom@balonom.sk
Web: www.balonom.sk

Kontaktujte nás

Darčekový poukaz

Nezabudnuteľný zážitok

Počasie v Žiline

Dnes
žilina počasie Aktuálna teplota: 11 °C Rýchlosť vetra: 11,27 km/h
Zajtra
žilina počasie Najnižšia teplota: 4 °C Najvyššia teplota: 18 °C