Referencie

08.06.2015 18:59
Vlado

Moja prvá skúsenosť vo vzduchu a rovno balón :)
Bol to úžasný zážitok, Matej je skvelý človek... Odchádzal som s pocitom, ze lietanie sa mi veľmi páči a že si to určite v balóne zopakujem ;)

08.06.2015 18:36
Peter Dlhopolček

Super zážitok, perfektný prístup pilota, určite pojdem znova! Ďakujem!

17.05.2015 13:52
Edita, Majka, Maca, Alex

Dňa 15.5.2015 podvečer sme úspešne zavŕšili svoju prvú plavbu vzduchom šťastným pristátim na letisku v Prievidzi.
Za tento úžasný zážitok sa Vám chceme srdečne poďakovať. Bolo to fantastické, nádherné a úplne super. Bol to jedinečný zážitok na celý život.
Ešte raz Vám srdečne ďakujeme a želáme veľa, veľa úspešných letov, veľa spokojných zákazníkov a super počasie pri každom lete. Určite sa v budúcnosti ešte v balóne stretneme.
Všetkých Vás zdravia barónky Edita, Majka, Marcela, Alexandra.

13.10.2014 21:45
Janko, Miro, Anička

12.10.2014 sme absolvovali plavbu z Detvy do Poníkov. Krásne ppčasie, trošku veterno a super let. Kus krásneho Slovenska a pohoda vo vzduchu. Keďže náš let bol rýchlejší ako sa predpokladalo na začiatku, zaleteli sme ďalej ako sme mali v pláne. Bolo to fajn, veď odvoz bol zabezpečený. A pristátie bolo tiež rýchlejšie ako sú pristátia z kategórie "nič zvláštne". Naša 11 ročná spoluplavkyňa to vyjadrila takto - bolo to pekné, ale nebyť toho pristátia, bola by to nuda.... Fakt je, že nás to trošku povláčilo po lúke, ale celkom to bolo v pohode. Sme radi že náš let /pristátie/ bol mierne adrenalínový.
A nakoniec krst nováčikov, barónsky titul, certifikát a pohostenie z rúk majstra vzduchoplavca.......
Už iba nájsť dôvod na nový let.

08.09.2014 08:56
Naďa a Jaro

Ďakujeme.
Bolo to super.Tento let balónom sme si dali k výročiu sobášu a bola to super vzduchoplavba.Leteli sme pri zádade slnka.No niečo úžasné.
K tomuto zážitku veľmi prispel aj zodpovedný, profesionálny a priateľský prístup pilota Maťa jeho kolegu.

02.09.2014 12:17
Tomáš

Veľká vďaka! Bolo mi potešením stráviť s Vami v balóne krásny čas. Ďakujem aj za môjho syna - splnil sa mu sen. Svet z hora je naozaj super. ... PS: dúfam, že fotografie sa páčili :)

13.08.2014 16:12
Majka a Rado

Ahojte ,
ĎAKUJEME za krásne chvíle strávené plávaním vo vzduchu, Maťovi za profesionálny a priateľský prístup, za odpovede na naše nekončiace otázky o balónoch  za veľkú trpezlivosť pri pristávaní v náročných podmienkach a flexibilnú reakciu pozemnej motorizovanej jednotky  spolucestujúcim za príjemnú spoločnosť, pánu Bohu za kus krásnej zeme - nášho domova, za krásny západ slnka. Možno práve pohľad zhora nám ukáže pokornejšiu cestu nášho života.
ODPORÚČAME každému kto chce vidieť viac.... , až tam hore pochopíme aký malí v skutočnosti sme....

21.07.2014 00:08
Lýdia

Krásne prekvapenie od mojich milovaných detičiek . Ako darček k jubileu ozajstné prekvapenie. Bol to moj sen pozrieť si okolie z výšky. Skúsený a zodpovedný pilot, úžasné počasie a ešte k tomu šampanské a titul barónka. To musíte zažiť na vlastnej koži. Vrelo odporúčam.

10.10.2013 10:23
Jana

Bolo super leteli sme v utorok poobede a západ slnka z balónu je proste nádherný

23.09.2013 20:19
baby Synákové

Ďakujeme pilotovi aj vodičovi sprievodného vozidla za príjemné prežitie nedeľného popoludnia. Let bol skvelý, výhľad nádherný. Nálada pred letom, počas neho aj po veselom pristátí bola fantastická. Páčilo sa nám, že sme sa mohli podieľať na príprave balóna pred letom. Perfektné bolo aj pristátie, ktoré sme zvládli s úsmevom. Taktiež bolo zaujímavé balenie balóna. Najväčším prekvapením pre nás bol krst vzduchoplavca všetkými prírodnými živlami. Tento zážitok bol pre nás neopísateľný a budeme naň dlho spomínať. Odporúčame všetkým zažiť pekné chvíle v oblakoch. Ešte raz ďakujeme.

...naši pasažieri

Plán letov

Plán letov

Rýchly kontakt

Tel: +421 944 200 396
E-mail: balonom@balonom.sk
Web: www.balonom.sk

Kontaktujte nás

Darčekový poukaz

Nezabudnuteľný zážitok

Počasie v Žiline

Dnes
žilina počasie Aktuálna teplota: 11 °C Rýchlosť vetra: 11,27 km/h
Zajtra
žilina počasie Najnižšia teplota: 7 °C Najvyššia teplota: 21 °C