ReferenciePavol Barabáš  31.3.2020 

,,Musíš to skúsiť !'' - volal mi hneď po prelete cez Tatry nadšený chatár Tomáš Petrík z Chaty pri Zelenom plese. ,,Je to úžasný zážitok. Leteli sme ponad Vysokú, Galériu Ganku, Belianské Tatry. Musíš to skúsiť !''opakoval so vzrušením v hlase. On dostal let ako narodeninový darček. Hneď som teda volal na Balonom.sk. ,,V nedeľu letíš !''- bola stručná odpoveď. A tak som sa zrazu vznášal vysoko nad zasneženou Javorovou dolinou. Balón sa potichu kĺzal k hlavnému hrebeňu Tatier. Preleteli sme ho 300 metrov ponad Gerlach. A pocit ? Úžasný pokoj. Niečo ťažko opísateľné, ale príjemné. Zážitok, za ktorým vám je ľúto, že už skončil...  Kedy opäť ?


Igor  4.8.2019

Skvelý zážitok. Leteli sme 1.8.2019 , štart z Hornej Lehoty na Orave pristátie v Liptovskom Trnovci so super výhľadom na Liptovsku Maru. Nádherné výhľady na krajinu a hory pri západe slnka, trochu adrenalínu pri pristátí, skratka nezabudnuteľný zážitok. Týmto ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup. Odporúčame všetkým, ak co i len trochu uvažujete nad letom choďte do toho, nebudete banovať.

 

Viera Lenghartová 8.7.2019

Leteli sme s manželom 29.júna. Z výšky sme si prezreli okolie Myjavy a zrúcaninu hradu Branč. Bolo krásne počasie a pekný výhľad. Napriek mojim počiatočným obavám bol let pokojný a vďaka skúsenej posádke aj pristátie prebehlo hladko. Vrelo odporúčam a ďakujeme za peknýzážitok.

 

Barón von Brandejský 1.4.2019

Ďakujem vám všetkým za úžasný adrenalínový zážitok. Leteli sme prvý krát v Turci a stálo to za to. Aj pocity pri štarte, pri samotnom lete, a pristátie extra, no fantázia. Doporučujem každému.

 

Miloš 23.1.2019

Prelet ponad Vysoké Tatry bol úplne TOP. Krásne výhľady, bezproblémový let, hladké pristátie adobrá spoločnosť. Chalani vedia, čo robia a baví ich to. Ďakujeme za super zážitok! 

Lucka a Majo

Stefanikova Eva 20.1.2019

Leteli sme 19.1.2019 ponad Tatry a bolo to uzasne. Vystúpali sme az do výšky 3.800 m, bolo tam ticho a klud, počiatočný strach sa stratil a my sme si užívali len let a krasne výhľady. Určite odporúčame všetkým ktorí poznajú Tatry, uvidia ich z inej, neznámej perspektívy a ocenia aké su mohutne a rozmanité. Mali sme skvelého pilota Mata a ďakujeme mu za krasny let, bezpečne pristátie v Slovenskej Vsi a zopár fajn poharikov. Majiteľ firmy bol aj šofér aj pomoc pri pristávaní, balení ...klobúk dole. Želáme nech sa firme Balónom darí a robí radosť mnohym z nas.

Eva a Peter z Bratislavy

Eva 13.10.2018

Leteli sme 11.10.2018 z Rajca do Bytče za nádherného počasia. Bol to zážitok na celý život, ktorý by som si bez váhania zopakovala. Všade navôkol lesy a dedinky známe či menej známe, v diaľke Martinské hole či Kľak, na dohľad Lietavský hrad, Žilina,.... jednoducho nádhera. Na záver západ slnka a hladučké pristátie. V našom prípade bol let balónom darček, a naozaj ho vrelo odporúčam. Pocity, ktoré zažijete, sú takmer neopísateľne krásne a určite nezabudnuteľné. Prajem celému tímu dobrý vietor, veľa bezpečných letov a aby im vydržal entuziazmus, s ktorým túto prácu robia :). Ďakujem. Eva

 

Roman 2.10.2018

V nedeľu 30.9.2018 sme absolvovali parádny vzlet z Považskej Bystrice a po hodine sme bezpečne pristáli vo Hvozdnici. Super zážitok, vrelo doporučujem všetkým záujemcom. Oceňujem profesionálny prístup pilota i pozemného personálu. :-)

 

Zuzana 20.8.2018

V sobotu 18.08.2018 som zažila krásny západ slnka . Bol to neskutočný zážitok, príjemný let, usmiaty pilot a ľudia okolo. Ďakujem

 

Kde lietame